עוסק מורשה

קטגוריה: (מיסוי עסקים) מאת: צוות מקצועי on 20-04-2012

0

רוצה לפתוח תיק עוסק מורשה?
רוצה לעבוד בצורה חוקית לחלוטין מול מס הכנסה?
רוצה לעבוד בתור עצמאי ולהוציא חשבוניות בצורה קלה ומהירה?


שירות חשבונית לשכיר הינו שירות מהפכני המאפשר לך לעבוד בתור עצמאי בלי לפתוח תיק עוסק מורשה. כך תוכל לחסוך הרבה זמן והתעסקות מול רשויות המס – והכל באופן חוקי ומסודר!


איך השירות שלנו עובד? (ואיך הוא חוסך לך זמן וכסף)

מבצע עבודות בתור עצמאי? מעוניין להוציא חשבוניות באופן חוקי ומסודר? במקום שתפתח תיק עוסק מורשה במע"מ ובמס הכנסה – אנו נפיק עבורך חשבוניות כחוק. בכל פעם שיתקבל תשלום מהלקוחות שלך, אנו נעביר לך אותו בצירוף תלוש משכורת חודשי. השירות החדש מאפשר לך לעבוד בתור עצמאי, וליהנות מכל היתרונות של עובד שכיר.

צור קשר - חשבונית לשכיר


מסוכן לעבוד בשחור! ולא מומלץ להתעסק עם מס הכנסה…

כל שכיר או עצמאי שהתסבך בעבר עם רשויות המס, יספר לך שזה עסק ממש לא משתלם עם השלכות קשות לעתיד. השירות שלנו חוסך לך את כל התקשורת מול מס הכנסה, ומאפשר לך לעבוד בצורה חוקית ב-100% – בלי סיכונים! במקום לפתוח עוסק מורשה ולהתעסק בהנהלת חשבונות והפקת דו"חות תקופתיים – שירות חשבונית לשכיר יאפשר לך לעבוד בראש שקט. אתה תתרכז בעבודה שלך, ואנחנו כבר נדאג לכל הבירוקרטיה.


השירות שלנו עדיף על פתיחת עוסק מורשה, כי הוא חוסך לך הרבה זמן וכסף

השירות החדש חוסך לך בין השאר הגשת דו"חות למס הכנסה, הנהלת חשבונות והצהרות הון תקופתיות (ועוד הרבה כאב ראש) – כך תוכל לחסוך בקלות 2,500 ש"ח! (או אפילו סכום גדול יותר). חשוב לציין כי ההרשמה לשירות שלנו הינה קצרה, מהירה ויעילה. אין שום התחייבות בזמן וההרשמה היא חינם. מדובר בשירות פופולארי שמשרת עשרות אלפי עצמאים בישראל.


>>לפרטים נוספים אודות השירות לחץ כאן: חשבונית לשכיר.

עוסק פטור

קטגוריה: (מיסוי עסקים) מאת: צוות מקצועי on 20-04-2012

0

רוצה לפתוח תיק עוסק פטור?
רוצה לעבוד בתור עצמאי ולהנפיק קבלות בעצמך?
רוצה לעבוד בצורה חוקית לחלוטין מול מס הכנסה?

שירות חשבונית לשכיר מאפשר לך לעבוד בתור עצמאי מבלי לפתוח תיק עוסק פטור. השירות חוסך לך את כל הבירוקרטיה וההתעסקות מול מס הכנסה ומע"מ, והכל באופן חוקי ומסודר!


איך עובד השירות שלנו? (ואיך הוא חוסך לך כאב ראש…)

ביצעת עבודה כלשהי בתור עצמאי? יש לך מספר לקוחות? במקום שתפתח תיק עוסק פטור במע"מ ובמס הכנסה – אנחנו ננפיק עבורך חשבוניות. בכל פעם שנקבל את התשלומים מהלקוחות שלך, נעביר לך אותם בצירוף תלוש משכורת מסודר. בצורה כזו גם תוכל לעבוד בתור עצמאי, וגם תהנה מכל היתרונות של עובד שכיר.

צור קשר - חשבונית לשכיר


עובד בשחור? ממש לא כדאי לך להתעסק עם מס הכנסה
!

כל עצמאי או שכיר שהתסבך בעבר עם מס הכנסה, יאמר לך שזה ממש לא נעים, כתם לכל החיים. השירות שלנו חוסך לך את הנושא של פתיחת עוסק פטור 2012 ואת התקשורת מול רשויות המס – והכל בצורה חוקית ב-100% בלי שום סיכון! במקום לפתוח עוסק זעיר ולהתעסק בהנהלת חשבונות והפקת דו"חות – שירות חשבונית לשכיר מאפשר לך לעבוד בתור עצמאי בראש שקט. אנחנו נדאג לכל כאב הראש.


השירות שלנו עדיף על פתיחת עוסק פטור, כי הוא חוסך לך זמן יקר ולא מעט כסף

שירות חשבונית לשכיר חוסך לך בין השאר הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה, הנהלת חשבונות שוטפת והצהרות הון תקופתיות (ועוד מגוון סידורים לצורך פתיחת עוסק פטור 2012) – החיסכון השנתי של יכול להגיע בקלות ל-2,500 ש"ח! (או אפילו יותר). יש לציין כי ההרשמה לשירות הינה קצרה, מהירה ויעילה. אין התחייבות וההרשמה עצמה לא עולה כסף. מדובר בשירות מהפכני שחוסך לך הרבה זמן והרבה כסף.


>>לפרטים נוספים אודות השירות לחץ כאן: חשבונית לשכיר.

עוסק פטור 2018.

עצמאי שכיר בישראל

קטגוריה: (מיסוי עסקים) מאת: צוות מקצועי on 05-04-2012

0

חשבונית לשכירהאם גם אתה עצמאי שכיר שרוצה להשלים הכנסה?
רוצה להימנע מפתיחת תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי?
רוצה להוציא מדי חודש חשבוניות חוקיות ב-100%?


חשבונית לשכיר הוא שירות מהפכני שנועד במיוחד עבור עצמאי שכיר שלא רוצה לפתוח תיק במס הכנסה (ומע"מ) ויחד עם זאת לעבוד באופן חוקי ומסודר!


איך עובד השירות? (ואיך הוא עושה לך חיים קלים)

עצמאי? שכיר? ביצעת עבודה כלשהי ואתה רוצה להוציא חשבונית? במקום שתפתח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי – אנחנו נוציא עבורך חשבוניות מס כחוק. ברגע שנקבל את התשלום מהלקוח שלך, נעביר לך אותו בצירוף תלוש משכורת מסודר. מדובר בפיתרון אידיאלי עבור עצמאי שכיר.

איך עובד השירות הזה? למה כדאי לי? לחץ כאן
רשימת היתרונות של השירות שלנו – לחץ כאן לצפייה (כדאי לקרוא)

צור קשר - חשבונית לשכיר


עובד בשחור? לא כדאי להתעסק עם מס הכנסה!

כל מי שהסתבך בעבר עם מס הכנסה יודע שזו מאד לא נעים, וממש לא מומלץ. בתור עצמאי שכיר שומר חוק, שבסך הכל רוצה להשלים הכנסה – שירות "חשבונית לשכיר" מאפשר לך לעבוד באופן יעיל, חוקי ומסודר.


בתור עצמאי שכיר תוכל לחסוך הוצאות מיותרות (וגם הרבה זמן)

שירות "חשבונית אונליין" חוסך לכל עצמאי שכיר הנהלת חשבונות, הגשת דו"חות שנתיים למס הכנסה והגשת הצהרות הון (ועוד שלל טפסים) – חיסכון שנתי שיכול להגיע ל-2,500 ש"ח (או אפילו יותר!). חשוב לציין כי ההרשמה לשירות שלנו הינה מהירה, קצרה ויעילה. השירות שלנו חוסך לכל שכיר עצמאי הרבה זמן והרבה כסף.


עצמאי שכיר צריך לקבל שירות טוב ומהיר

כאמור, ההרשמה לשירות שלנו היא קלה ומהירה – אבל זה ממש לא הכל. אין הרבה חברות שמספקות מענה טלפוני עד 20:00 בערב (בלעדי אצלנו). נתקלת בבעיה כלשהי? יש לך שאלה טכני? אין כמו מענה אנושי מהיר ויעיל. מדובר ביתרון משמעותי עבור שכיר עצמאי, שחוזר כל יום מאוחר מהעבודה. בנוסף לכך אנו גאים בעובדה שכל העובדים שלנו נחמדים ותמיד שמחים לתת שירות.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא עצמאי שכיר והפקת חשבוניות (לחץ כאן)

צור קשר - חשבונית לשכיר
*לנרשמים השבוע מובטח תיאום מס חינם (לא כדאי לפספס)

 

איך עובד השירות הזה? למה כדאי להירשם? לחץ כאן

מהם היתרונות הבולטים של עצמאי שכיר? (כדאי לקרוא)