הלוואות לשכירים בהוראת קבע

קטגוריה: (מידע פיננסי לעסקים) מאת: צוות מקצועי on 12-04-2015

0

•    רוצה לקנות רכב חדש? לשפץ? לצאת לחופשה?
•    תקוע עם מינוס גדול ורוצה לחזור לימים שקטים יותר?
•    מעוניין בהלוואה לשכירים בהוראת קבע בתנאי החזר מצויינים?

כל אחד משתמש בשלב כלשהו בחייו בהלוואות למטרות שונות. רכישה חדשה (של רכב או שיפוץ הבית), חופשה, טיפול רפואי, סגירת מינוס, החזר חובות שהצטברו ועוד סיבות רבות. אם אתה מעוניין בהלוואה והבנק מקשה, יש לא מעט גופים שיעמדו לרשותך ויתנו לך הלוואה בתנאים מעולים. בטח אם אתה שכיר.

שכיר? הלוואה לשכירים בהוראת קבע זה בשבילך!

אם אתה שכיר בישראל, אתה נחשב לאדם יציב. בכל חודש החברה או הגוף בו אתה עובד מעבירים לך משכורת. המשמעות של זה מבחינת חברות מימון שונות שמעניקות הלוואה לשכירים בהוראת קבע והלוואות שונות נוספות, היא שאפשר לבטוח בך. יש לך הכנסה קבועה. תנאי ההחזר של הלוואות לשכירים בהוראת קבע נוחים בהרבה בגלל הבטחון שיש לחברת המימון. אתה מקבל את הכסף במזומן לבנק מידית, יכול להשתמש בו לכל מטרה, ומתחיל להחזיר את ההלוואה, חודש בחודשו. תנצל את היתרון הזה ותהנה מהלוואה בתנאים אטרקטיביים במיוחד !(אפילו יותר טובים מהבנק.)

איך זה עובד?

אם לקחת פעם הלוואה מהבנק אתה בוודאי יודע שבעת לקיחת הלוואה אתה מכיר את התהליך. יש לך את החופש להחליט לכמה חודשים אתה רוצה לפרוס אותה ובהתאם לזה נקבעים הריבית והתשלום החודשי. הלוואות לשכירים בהוראת קבע עובדות בדיוק באותה השיטה. אתה תחליט מה ההחזר החודשי ובאיזה יום בחודש נוח לך לשלם אותו, ובאותו היום יגבה הסכום שנקבע בעת פריסת התשלום.

הלוואה משתלמת זו לא מילה גסה

בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות יש נטיה לחשוב שמדובר בשוק בעייתי. הגיע הזמן לשנות תפיסה. הלוואות לשכירים בהוראת קבע והלוואות אחרות שניתנות מחוץ למסגרת הבנק יכולות להתאים לך הרבה יותר! התנאים הנוחים, ההתנהלות מול גוף נוח ושירותי ועוד הם רק חלק מהיתרונות ללקיחת הלוואות לשכירים בהוראת קבע מגוף חיצוני.

הכסף אצלך בחשבון תוך דקות

הלוואה לשכירים בהוראת קבע היא שיטה מצוינת ללקיחת הלוואה בהתאם לכל מה שנאמר עד כה. אחד הדברים המשמעותיים הוא שעקב הביטחון הרב בכך שאתה שכיר ומקבל משכורת חודשית סדירה, אחרי שיחת הטלפון עם חברת ההלוואות וסגירת העסקה, הכסף יעבור אליך לחשבון תוך דקות. תוכל להשתמש בו מיד לצורך הקיים – אם זה סגירת חוב ואם זה רצון לשדרג את איכות החיים שלך.

לא השתכנעת לקחת הלוואה לשכירים בהוראת קבע

אם לא השתכנעת, נרכז לך בסיכום קצר את עיקרי הדברים:

•    יש לך יתרון משמעותי מעצם היותך שכיר – תנאי ההלוואה טובים בהרבה והבטחון בך עולה
•    הלוואה יכולה לשחרר אותך תוך דקות מחוב ישן
•    ניתן לקחת הלוואה מסוג זה לכל מטרה

הלוואות לשכירים – מידע נוסף