עוסק זעיר

קטגוריה: (מיסוי עסקים) מאת: צוות מקצועי on 28-12-2012

0

מעוניין לפתוח תיק עוסק זעיר?
מעוניין לעבוד בתור עצמאי ולהוציא קבלות?
מעוניין לעבוד בצורה חוקית ב-100% מול מס הכנסה?

כדאי להכיר! שירות חשבונית לשכיר הינו שירות יעיל במיוחד המאפשר לך לעבוד בתור עצמאי מבלי לפתוח תיק עוסק זעיר. השירות שלנו חוסך עבורך את כל הבירוקרטיה וכאב הראש מול מס הכנסה ומע"מ, והכל כמובן באופן יעיל, חוקי ומסודר!

איך זה עובד? (ואיך חוסכים את כל הבירוקרטיה מול הרשויות)

חשבת לעבוד בתור עצמאי? יש לך מספר לקוחות חדשים? חשבת על פתיחת עוסק זעיר? במקום לפתוח תיק עוסק זעיר חדש ברשויות המס – אנחנו נפיק עבורך חשבוניות מס מדי חודש. התשלום של הלקוחות שלך יועבר מועבר אלינו, ומחשבון הבנק שלנו אל חשבון הבנק שלך, בצירוף תלוש משכרת מסודר. בצורה כזו אתה יכול לעבוד בתור עצמאי ולהנות מכל היתרונות של עובד שכיר (משכרת, שקט נפשי וכו"). אלפים רבים של עצמאים מעדיפים לעבוד בצורה כזו.

צור קשר - חשבונית לשכיר


עבודה בשחור? ממש לא כדאי להתעסק עם עובדי מס הכנסה!

כל עובד עצמאי (עוסק מורשה או עוסק זעיר זה לא משנה) שהתסבך בעברו עם מס הכנסה, יספר לך שמדובר באחת החוויות הקשות של חייו, כתם שסוחבים לכל החיים. שירות חשבונית לשכיר און ליין חוסך לך בצורה מדהימה את כל התקשורת המסורבלת והמתישה מול מס הכנסה ומע"מ. השירות מאפשר לכל עצמאי לעבוד בצורה חוקית ב-100%, ללא שום סיכון! פתיחת עוסק זעיר תדרוש ממך להתעסק כל היום בהנהלת חשבונות והפקת דו"חות – השירות שלנו מאפשר לך להתרכז בעבודה האמיתית שלך ולעבוד בראש שקט. אנחנו נדאג לכל התקשורת מול הרשויות.

שירות חשבונית לשכיר עדיף על פתיחת עוסק זעיר, שכן הוא חוסך לך הרבה זמן וכסף

אם נסתכל על התמונה הרחבה, השירות חוסך לך בין השאר הנהלת חשבונות שוטפת, הדפסת קבלות, הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה, הצהרות הון תקופתיות (ועוד מגוון דברים מעייפים) – בחישוב מהיר החיסכון השנתי שלך יכול להגיע בקלות ל-2,500 ש"ח! (ואפילו יותר). בנוסף, יש לציין כי ההרשמה לשירות שלנו היא קצרה, מהירה ויעילה. אין לך שום התחייבות וההרשמה עצמה לא עולה כסף. המטרה שלנו היא לעבוד איתך לאורך הרבה זמן ולספק לך שירות אמיתי! מדובר בשירות מהפכני שהפך לפופולארי מאד, וחוסך לך הרבה זמן והרבה כסף.

לפרטים נוספים ומידע אודות השירות לחץ כאן: חשבונית לשכיר.