שאלות ותשובות

עבור מי מיועדים שירותי החברה?

שירותי החברה מיעודים עבור כל מי שרוצה לעבוד בתור עצמאי בלי תיק במע"מ: שכירים, עצמאים ופרילנסרים. השירות אידיאלי עבור בעלי עבודה נוספת שרוצים לחסוך בירוקרטיה מיותרת מול רשויות המס.


איך זה עובד?

ביצעת עבודה כלשהי? במקום שתפתח תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי – אנחנו נוציא עבורך חשבונית מס כחוק (ונחסוך לך הרבה כאב ראש). ברגע שאנו מקבלים את התשלום מהלקוח שלך, אנו מעבירים לך אותו בצירוף תלוש משכורת מסודר – ממש כמו שכיר.


האם "חשבונית לשכיר" זה דבר חוקי?

בהחלט כן. חברת חשבונית אונליין בע"מ הינה חברה רשומה כחוק, עם תיק במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. עבור כל כל עבודה שתבצעו, ננפיק עבורכם חשבונית מס כחוק. כמו כן יש להדגיש כי החברה פעולת בפיקוח צמוד של משרד רואה חשבון גדול במרכז הארץ.


כמה עולה להירשם לשירות?

הרישום לשירות הוא חינם! עשינו מה שניתן כדי לקצר את תהליך ההרשמה ולחסוך לכם זמן יקר. לחצו כאן להרשמה מיידית.


כמה עולה השירות?

השירות שלנו מאפשר לך לחסוך תשלומים עבור הנהלת חשבונות, דוח"ת למס הכנסה ורואה חשבון (כך תוכל לחסוך עד 2,500 ש"ח בשנה או יותר). דמי הטיפול עבור כלל השירותים שאנו מספקים הם 5% בלבד, והם נגבים רק מתוך התשלום שמשלם הלקוח שלכם (אחרי שהוא משלם).


תוך כמה זמן אני מקבל את הכסף בכל פעם?

כשהתשלום מבוצע במזומן או באמצעות העברה בנקאית, הכסף יועבר אליך כעבור יום עסקים אחד (מרגע שהכסף הופקד בחשבוננו). כשהתשלום מבוצע באמצעות צ'ק, הכסף יועבר אליך כעבור 4 ימי עסקים.


האם הלקוח שלי משלם לכם ישירות?

כן. הלקוח שלכם מעביר את התשלום ישירות לחשבון הבנק שלנו באמצעות העברה בנקאית, או שניתן לשלוח אלינו בדואר תשלום בצ'ק.


האם יש סכום מינימום להרשמה לשירות?

אין שום הגבלה. שכירים ועצמאים בכל רמות השכר יכולים להירשם לשירות.

צור קשר - חשבונית לשכיר
*לנרשמים השבוע מובטח תיאום מס חינם (לא כדאי לפספס)