קידום אתרים לעסקים

קטגוריה: (כלים שיווקיים לעסקים) מאת: צוות מקצועי on 17-07-2012

0

קידום אתרים לעסקים

איך העסק שלך? מרוויח? היית רוצה יותר לקוחות? מה אתה עושה כדי להביא יותר לקוחות? איך אתה משווק את העסק, וחשוב יותר באילו פלטפורמות? קידום אתרים לעסקים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל הוא אחת הדרכים היעילות והשכיחות כיום בעולם השיווק באינטרנט. אם בעבר מי שהיו מרשים לעצמם לפרסם היו רק החברות הגדולות, שעשו זאת במדיומים המסורתיים קרי: רדיו, טלויזיה ועיתון, הרי שכיום יותר ויותר אנשים מבינים שהווה והעתיד של השיווק נמצא באינטרנט, או נכון יותר לומר – במנוע החיפוש של גוגל.

קידום אתרים לעסקים – ללא קידום אף אחד לא יידע על קיומך

יכול להיות לכם האתר הכי טוב והכי יפה בעולם. אם הוא לא בנוי כמו שצריך ומשווק כמו שצריך, יהיה לכם קשה לתרגם אותו לכניסת גולשים, פניות, הכנסות ורווחים.  חייבים להבין, רק קידום אתרים לעסקים במנוע החיפוש של גוגל יחשוף אתכם לאלפי גולשים, המהווים קהל יעד פוטנציאלי עצום. הרי כיום, כאשר אנחנו מחפשים למשל איש מקצוע, הדבר הראשון שאנחנו עושים זה לחפש בגוגל (ולא באף מנוע חיפוש אחר). אם הצלחת להופיע במקום הראשון, השני או השלישי בגוגל, הסיכוי שלך להשיג עוד לקוח יהיה גדול ביותר. ככה זה עובד.

קידום עסקי עם מקדם אתרים במשרה מלאה

למרות שיש לכם ראש טוב, אתם כנראה לא יכולים לעשות את זה לבד – או ליתר דיוק לא כדאי לכם! קידום אתרים לעסקים ברמה גבוהה דורש ידע מקצועי, הרבה השקעה ובעיקר הרבה זמן. קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר ועניין. אין כיום חברה שמכבדת את עצמה בשוק שלא משתמשת בשירותיו של לפחות מקדם אתרים אחד. המונח "אם אתה לא שם אתה לא קיים" מעולם לא היה רלוונטי יותר. ואתם יודעים מה? התוצאות מדברות בעד עצמן. קידום אתרים אפקטיבי בגוגל, יביא לכם חשיפה שלא חלמתם עליה, וחשוב מכך – יבנה עבורכם כלי שיווקי לטווח הארוך. ישנם עסקים שמשקיעים סדר גודל של 1800-2000 ש"ח בחודש בקידום אתרים, ומגדילים את ההכנסה החודשית בעשרות אלפי שקלים (ואפילו יותר מכך).

מדריך קידום אתרים – יש צדיקים בסדום

אתם ודאי מבינים את הערך העצום של מדריך קידום אתרים יעיל ואיכותי. האם בכלל יש דבר כזה? התחום של קידום אתרים הוא אחד התחומים הכי פרוצים באינטרנט ולכן קשה למצוא את מבוקשכם בקלות. יחד עם זאת ישנם "צדיקים בסדום" – מקדמי אתרים שמשתפים מידע ועוזרים לבעלי עסקים קטנים. ההמלצה שלנו היא להוריד מדריך קידום אתרים (חינמי), כדי להתחיל להבין טוב יותר ממה מורכב התחום של שיווק באינטרנט.