עוסק פטור

רוצה לפתוח תיק עוסק פטור?
רוצה לעבוד בתור עצמאי ולהנפיק קבלות בעצמך?
רוצה לעבוד בצורה חוקית לחלוטין מול מס הכנסה?

שירות חשבונית לשכיר מאפשר לך לעבוד בתור עצמאי מבלי לפתוח תיק עוסק פטור. השירות חוסך לך את כל הבירוקרטיה וההתעסקות מול מס הכנסה ומע"מ, והכל באופן חוקי ומסודר!


איך עובד השירות שלנו? (ואיך הוא חוסך לך כאב ראש…)

ביצעת עבודה כלשהי בתור עצמאי? יש לך מספר לקוחות? במקום שתפתח תיק עוסק פטור במע"מ ובמס הכנסה – אנחנו ננפיק עבורך חשבוניות. בכל פעם שנקבל את התשלומים מהלקוחות שלך, נעביר לך אותם בצירוף תלוש משכורת מסודר. בצורה כזו גם תוכל לעבוד בתור עצמאי, וגם תהנה מכל היתרונות של עובד שכיר.

צור קשר - חשבונית לשכיר


עובד בשחור? ממש לא כדאי לך להתעסק עם מס הכנסה
!

כל עצמאי או שכיר שהתסבך בעבר עם מס הכנסה, יאמר לך שזה ממש לא נעים, כתם לכל החיים. השירות שלנו חוסך לך את הנושא של פתיחת עוסק פטור 2012 ואת התקשורת מול רשויות המס – והכל בצורה חוקית ב-100% בלי שום סיכון! במקום לפתוח עוסק זעיר ולהתעסק בהנהלת חשבונות והפקת דו"חות – שירות חשבונית לשכיר מאפשר לך לעבוד בתור עצמאי בראש שקט. אנחנו נדאג לכל כאב הראש.


השירות שלנו עדיף על פתיחת עוסק פטור, כי הוא חוסך לך זמן יקר ולא מעט כסף

שירות חשבונית לשכיר חוסך לך בין השאר הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה, הנהלת חשבונות שוטפת והצהרות הון תקופתיות (ועוד מגוון סידורים לצורך פתיחת עוסק פטור 2012) – החיסכון השנתי של יכול להגיע בקלות ל-2,500 ש"ח! (או אפילו יותר). יש לציין כי ההרשמה לשירות הינה קצרה, מהירה ויעילה. אין התחייבות וההרשמה עצמה לא עולה כסף. מדובר בשירות מהפכני שחוסך לך הרבה זמן והרבה כסף.


>>לפרטים נוספים אודות השירות לחץ כאן: חשבונית לשכיר.

עוסק פטור 2018.

פוסט זה סגור לתגובות.